Londa Professional dla mężczyzn

Londa Professional dla mężczyzn

 

Podstawą zdrowych i pięknych włosów jest profesjonalna pielęgnacja, dobrana do ich indywidualnych potrzeb. Londa Professional to marka, która w swoim portfolio posiada również produkty uwzględniające męskie potrzeby. Teraz do gamy produktów stylizacyjnych dla mężczyzn dołącza pielęgnacyjny szampon, który zapewni włosom błyskawiczne ożywienie i odświeżenie.

Nowość Londa Professional, szampon Hair&Body, kompleksowo zadba o włosy i ciało. To wielozadaniowy produkt, który nie tylko zapewni włosom odświeżenie i optymalny poziom nawilżenia, a skórze głowy równowagę. Szampon Hair&Body zadba również o ciało, pozostawiając przyjemne uczucie świeżości i solidną dawkę energii. Formuła produktu oparta jest na bazie energizującego kompleksu z mentolem. Po zastosowaniu włosy zyskują przyjemną miękkość, a ciało natychmiastowe orzeźwienie.

 

1166

 

W portfolio Londa Professional znajdują się również adresowane do mężczyzn produkty do stylizacji. Odpowiadają one na potrzeby męskich włosów, pomagając podkreślić teksturę i nadać fryzurze charakteru. W skład linii wchodzą:

Elastyczna glinka matująca SHIFT IT, zapewniająca natychmiastowe i długotrwałe matowe wykończenie,

 

LO GM 2- 2015

 

Elastyczna pasta modelująca CHANGE OVER, która błyskawicznie rzeźbi kształt włosów,

 

LO GM 2- 2015

 

Ekstremalnie utrwalający żel SOLIDIFY IT, który zapewnia bezkompromisowe utrwalenie,

 

LO GM 2- 2015

 

Produkty Londa Professionals są dostępne w profesjonalnych salonach fryzjerskich.