OMBRE Collection – trendy marki Londa Professional na sezon jesień/zima 2016/2017

OMBRE Collection – trendy marki Londa Professional na sezon jesień/zima 2016/2017

Londa Professional prezentuje trendy na zbliżający się sezon jesień/zima 2016/2017. Jesienno-zimowa aura z szybko zapadającym mrokiem z marką Londa Professional będzie pełna intensywnie olśniewającego blasku. W najnowszej kolekcji marki  OMBRE główną rolę odgrywają rozświetlenie, śmiałe połączenia pełne połysku, refleksów i naturalności oraz intrygująca gra świateł. 

W najnowszym sezonie jesień/zima marka Londa Professional stawia na żywe kolory, olśniewające blaskiem refleksy i mocny połysk. Kolekcja OMBRE nadaje jesienno-zimowej aurze nowego wymiaru. Inspiracją do powstania kolekcji był kontrast oraz „ścieranie się” mroku i światła, czasami w wersji delikatnej, a czasami w mocniejszym wydaniu. W kolekcji efekt ombre nabiera nowego charakteru. W prezentowanych lookach kombinacje kolorystyczne są nieperfekcyjne, wyglądające naturalnie, jednocześnie w centrum uwagi stawiające blask i zabawę światłem.

OMBRE to wciąż najmodniejszy look jesienno-zimowego sezonu, który doskonale pasuje do każdego typu włosów. Londa Professional stawia zarówno na klasyczne ombre, w którym ciemne włosy u nasady doskonale łączą się z jaśniejszymi końcami o różnych stopniach natężenia, jak i na nową wersję – odwrócone ombre. W stylizacjach o zróżnicowanych tonach to rozświetlenie odgrywa główną rolę.  Wielotonowa kombinacje harmonijnie łączą ciepłe karmelowe odcienie, przechodzące płynnie w jasne, miodowe blondy, a także orzechowe tonacje, które spotykają się z pełnymi blasku słonecznymi refleksami. W odwróconym ombre idealny blond współgra z ciemnymi, czekoladowymi końcami.

W najnowszej kolekcji Londa Professional intensywnie czuć dynamiczną energię oraz grę świateł i światłocieni, która doskonale sprawdzi się w jesienno-zimowym słońcu lub podczas długich nocy, nadając im mocnego rozświetlenia.