Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /wp-content/themes/Krave-WP/functions.php on line 0

Warning: Declaration of dcb_break::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /wp-content/themes/Krave-WP/functions/widgets.php on line 0

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 601
Trendy wiosna/lato 2015 – wywiad z Ekspertem marki Londa Professonal Miłoszem Izdebskim | In Good Hands
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 601

Trendy wiosna/lato 2015 – wywiad z Ekspertem marki Londa Professonal Miłoszem Izdebskim

Trendy wiosna/lato 2015 – wywiad z Ekspertem marki Londa Professonal Miłoszem Izdebskim

Wraz z nadejściem cieplejszych dni, główną rolę odgrywać będzie kolor. Będziemy bawić się odcieniami – czy to za pomocą delikatnych refleksów, czy bardziej zdecydowanych, kontrastujących pasemek. Zapraszamy do lektury wywiadu z Ekspertem marki Londa Professional – Miłoszem Izdebskim, który opowie nam o najnowszych trendach Londa Professional wiosna/lato 2015.

Jakie stylizacje włosów będą najmodniejsze w sezonie wiosna-lato 2015?

Trendy wiosna/lato są bardzo zróżnicowane, zarówno pod kątem strzyżeń, jak i koloryzacji, a co za tym idzie stylizacji. W tym sezonie stawiamy na fryzury o charakterze geometrycznym. Modne będą proste cięcia z lekką linią cieniowania. Znajdzie się też miejsce dla włosów kręconych, które nabierają nowego charakteru – teraz możemy sobie pozwolić na bałagan we włosach, a linie cieniowania są mocniej zaakcentowane. Strzyżenia męskie także znalazły się w tegorocznych trendach marki Londa. Charakteryzują się one brakiem połączeń między bokami a górą, co różnicuje i podkreśla różne długości na włosach. Funkcję nadania fryzurze objętości i lekkości pełni koloryzacja wolumetryczna. Najmodniejsza koloryzacja to lekkie, pastelowe odcienie, które przenikają blondy, rozmazane wzory na ciemnych podstawach oraz intensywne nasycone kolory w przypadku włosów kręconych.

Jakie metody koloryzacji proponują nam styliści w tym sezonie?

Koloryzacja w tym sezonie jest szyta na miarę. Zróżnicowane techniki wykonania i efekty końcowe – każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak spójnym dla nich ogniwem jest przedrostek zawarty w nazwie ,,Ink’’ co oznacza tusz… W przypadku fryzjerów takim tuszem do malowania jest oczywiście farba.

Technika InkFlecks charakteryzuje się intensywnością kolorów, gdzie każdy z trzech kolorów rozkładany panelowo na całości włosów daje zróżnicowanie kolorystyczne.

Koloryzacja przy użyciu technik InkStrokes to farbowanie w chłodnych blondach, którą przenikają panele kolorów pastelowych, co powoduje powstanie subtelnego różu czy złota.

Technika InkBlots sprawia, że ciemna podstawa włosów na środkach długości zyskuje przetarcia koloru o bardzo kontrastującym kolorze w odcieniach czerwieni.

Technika InkEtches to odmiana koloryzacji męskiej. Efekt, który uzyskamy dzięki niej, to rozjaśnienie włosów i następnie stonowanie ich przy użyciu środka tonującego.

Technika InkDrips na jasnych włosach w odcieniach chłodnych blondów gwarantuje pasma w kolorze niebieskim, które mają wygląd zacieków o nieregularnej linii. Taki efekt robi wrażenie!

Technika InkPress umożliwia stworzenie na ciemnej podstawie z prostą grzywką efektu skrzydeł motyla w ciepłych intensywnych odcieniach.

1234a

 

Czym charakteryzuje się panelowa metoda koloryzacji?

Panelowa koloryzacja charakteryzuje się wydzielaniem horyzontalnych lub digonalnych pasm o określonej grubości, ale większej niż w przypadku balejażu i następnie koloryzowaniu ich w innej tonacji niż pozostałe włosy.

Czy trendy wiosna/lato 2015 od Londa Professional kierowane są tylko do młodych, odważnych dziewczyn?

Trendy Londa skierowane są do klientek w różnym wieku, każda z nich znajdzie coś dla siebie. Powstały, aby się nimi inspirować, a nie je kopiować. Dają nam nieskończenie wiele możliwości stylizacji i pozwalają nam popatrzeć na siebie inaczej niż dotychczas.

Czy możesz nam powiedzieć coś więcej na temat twórców najnowszych trendów Londa Professional na sezon wiosna-lato 2015?

Przede wszystkim jest to bardzo kreatywny Team Bert i Barbara, których miałem okazję poznać i czerpać od nich inspiracje. Bert i Barbara znają markę od podstaw. Są niepodważalnymi ekspertami w swojej dziedzinie. Bert (stylista Londa Professional) głównie specjalizuje się w strzyżeniach, natomiast Barbara (specjalista koloryzacji Londa Professional) jest odpowiedzialna za kategorię kolor. Jednak na cały efekt pracuje więcej osób, które także dzielą się swoimi pomysłami. Na co dzień zajmują się prowadzeniem swoich salonów i pracują dla znanych magazynów na świecie.

Czym inspirowali się twórcy najnowszych trendów Londa Professional?

Przede wszystkim ucieczką od miasta… Z jednej strony chcemy uciec z miasta, od jego pędu, szybkiego życia, a z drugiej strony chcemy zatrzymać to, co ciekawe, kolorowe, subtelne i ulotne. Jeśli miałbym opisać to jednym zdaniem, to jest to cienka granica między realistycznym światem a słodką, kolorową krainą fantazji.

Dziękujemy! 🙂